Foto's en Film van A30-A35 ownersclub International Rally

Categorie: Evenementen 2019

De Austin A30-A35  Owners club heeft in 2019 ook weer een Internationale Rally gehouden. De plek van het evenement was Wareham, een schattig plaatsje in het zuiden van Engeland. Aan alle voorzieningen was gedacht en onze leden gaven een zeer positieve beoordeling.

Elk jaar reizen een heel aantal van onze leden af naar deze evenementen. De onze club was ook dit keer weer goed vertegenwoordigd. Hieronder ziet u een aantal foto's van het evenement. Deze fotos geven u een impressie maar tonen zeker niet alles wat er georganiseerd was. Zo waren er dit jaar 's avonds optredens van verschillende bands, een hondenshow,  en prijsuitreikingen

Als u helemaal entousiast geworden bent en u zou volgend jaar ook willen gaan. U kunt altijd contact met ons opnemen en voor meer informatie gaat u naar:austina30a35ownersclub.co.uk

 

Foto's beschikbaar gesteld door hoppend.nl

Hits: 15353