JoomlaTemplates.me by iPage Reviews
  • Een van de kampeerweekenden georganiseerd door de clubleden.
  • De Twenterit
  • Twente rit - allemaal op een rij
  • Kampeerwekenden
  • Af en toe moet er gesleuteld worden
  • Overal in Nederland zie je de Autotjes
  • De algemene ledenvergadering is ook altijd erg gezellig

Verslag Austin A30-A35 Owners Club International Rally 2022

The Abbey Rally

De Austin A30-A35  Owners club heeft in 2022 ook weer een Internationale Rally gehouden. De rally was al een aantal keer uitgesteld en moest eigenlijk het 50 jarig bestaan van de club eren. Uiteindelijk viel het samen met het jubileum van de Koningin en was het een geslaagd weekend. De plek van het evenement was Tewkesbury, een schattig plaatsje ten zuiden van Birmingham dicht bij Gloucester. Aan alle voorzieningen was gedacht en onze leden gaven een zeer positieve beoordeling.

Elk jaar reizen een heel aantal van onze leden af naar deze evenementen. De onze club was ook dit keer weer goed vertegenwoordigd. Hieronder ziet u een aantal foto's van het evenement. Deze fotos geven u een impressie maar tonen zeker niet alles wat er georganiseerd was. Zo waren er dit jaar 's avonds optredens van verschillende bands, een hondenshow,  en prijsuitreikingen

Als u helemaal entousiast geworden bent en u zou volgend jaar ook willen gaan. U kunt altijd contact met ons opnemen en voor meer informatie gaat u naar: austina30a35ownersclub.co.uk

 

 

 Foto's en video beschikbaar gesteld door hoppend.nl