Welkom

Categorie: Home

Welkom op onze nieuwe website! Vanaf 1 maart 2018 is dit de nieuwe website voor de Austin A30-A35 Eigenarenclub. 

De Austin A30-A35 Eigenaren Club telt nu ongeveer 90 leden de club organiseert leuke evenementen zoals; oldtimerdagen, kampeerweekenden, tourritten etc. Verder geven we vier keer per jaar het clubmagazine 'Austinfo' uit. Een clubblad voor en door clubleden, gevuld met technische artikelen, persoonlijke verslagen van restauratieprojecten, vraag en aanbod van onderdelen, historische wetenswaardigheden en persoonlijke ervaringen met en rond onze Austins.

Veel van onze leden zijn bereid een hand uit te steken wanneer een ander lid met de handen in het haar zit. Samen zorgen wij dat deze club opgericht in 1981, dé plek blijft voor eigenaren en enthousiastelingen van de Austin A30's en A35's. Mocht u vragen hebben en u kunt het antwoord niet vinden. Aarzel dan niet en neem contact met ons op!

Hits: 218